Radio nolasāmie ūdens skaitītāji


Samazini ūdens patēriņa starpību mājā.Kādi ir plusi no TECHEM ūdens skaitītāju montāžas? 1. Rādījumu nolasīšana neiekļūstot dzīvokļos, tādējādi nesagādājot neērtības iedzīvotājiem; 2. Augsta precizitāte, mazi spiediena zudumi un mērījumu vienlīdzība, ko dod droša konstrukcija; 3. Jebkādu manipulāciju vai demontāžas reģistrācija paziņojot kļūdas kodus un datumu; 4. Atpakaļ plūsmas reģistrācija; 5. Neietekmē dažādi radioviļņi, jo ūdens skaitītāj nesaņem signālus, bet tikai raida nepieciešamo informāciju, tātad nav iespējams noņemt kļūdas attālināti ar radioviļņu palīdzību; 6. Radio modulim kalpošanas laiks – 10 gadi, kas pēc ūdens skaitītāja verifikācijas beigām dod iespēju mainīt tikai ūdens skaitītāju, savukārt ietaupot līdz pat 50% no tā vērtības; 7. Rādījumi paliek atmiņā uz pēdējo un 15 mēneša datumu pa visu gadu; 8. Ražots un salikts Vācijā ar ko kvalitāte tiek garantēta.

Papildinformācija par ūdens skaitītājiem Techem

Dzīvokļu ūdens skaitītāji

Kompānijas Techem sausgaitas vienstrūklas ūdens skaitītāji paredzēti kārstā un aukstā ūdens patēriņa individuālai uzskaitei. Tie darbojas vertikālajā un horizontālajā uzstādīšanā. Šo ūdens skaitītāju darbības princips balstās uz darbrata apgriezienu skaita mērīšanu, kas ir proporcionāls plūstošā siltuma nesēja apjomam. Darbrata rotācija tiek nodota uz sausgaitas skaitļošanas rullīšu mehānismu ar četrlauku magnētiskās uzmavas palīdzību. Tādā veidā tiek nodrošināts sistēmas hermētiskums. Ūdens skaitītāja magnētiskā uzmava ar speciālo konstrukciju (no specialā metālu sakausējuma veiktā magnētiskā displeja izmantošana) droši izolēta no ārējo magnētisko lauku iedarbības. Nenozīmīgie spiediena zaudējumi un augstā tehniskā drošība sasniedzama uz vienkāršās un drošās vienstrūklas sistēmas rēķina. Šī konstrukcija garantē augstu mērījumu precizitāti un stabilitāti.

Ūdens skaitītājs Vario S

Viens no šī skaitītāja priekšrocībām izpaužas tā, ka tas var tikt pieslēgts data III radiosistēmai. Ūdens skaitītāja skaitļošanas mehānisma bāzes izpilde ar noņemamo plastmasas blīvripu dod iespēju montēt radiomoduli bezvadu datu pārraidīšanai. Zema bāzes cena ļauj ietaupīt līdzekļus, montējot ierīci. Jebkurā laikā iespējams uzstādīt papildmoduļus, lai uzskaites ierīces apvienotu tīklā ar automātisko datu nolasīšanu.

Ūdens skaitītājs AP data III

Šis ūdens skaitītājs aprīkots ar radiomoduli. Patēriņš tiek nolasīts ar bezkontakta dēvēja palīdzību un saglabāts ar moduļa elektronikas palīdzību. Aktuālie patēriņa dati uz rādījumu nolasīšanas datumu, uz mēneša vidu un beigām, kā arī informācija par ūdens skaitītāja funkcionalitāti tiek nodoti ar iestrādātā dēvēja palīdzību un var tikt pieņemti ārpus dzīvokļa. Radiomoduļa kalpošanas laiks ir 10 gadi, tas nozīmē, ka pēc pirmās pārbaudes pastāv iespēja nomainīt tikai ūdens skaitītāju, nenomainot pašu radiomoduli, tas ļauj samazināt ierīces izmaksas aptuveni uz 50 %.

Ūdens skaitītāji ar radiomoduli AP data III ar radioviļņu palīdzību nodod signālus par patēriņu un ierīces funkcionalitāti Techem portatīvām ierīcēm vai datu pārraidīšanas gadījumā, no GSM uz Techem norēķinu centru. Sistēma data III neprasa nekādas papildiekārtas un kabeļus. Jāatzīmē, ka visi ūdens skaitītāji ar radiomoduli aprīkoti ar paškontroles funkciju, pateicoties šai funkcijai visi manipulāciju mēģinājumi un atpakaļ plūsma tiek reģistrēti. Citi kļūdu kodi: plombu noņemšana, atpakaļ plūsma, skaitītāja apturēšana utt.

Turklāt parastajā klasē jūs varat iegādāties sertificētos pēc jaunākas Eiropas direktīvas MID visprecīzākos ūdens skaitītājus.

Techem ūdens skaitītāju priekšrocības:

  1. Rādījumu nolasīšana ārpus ēkas, nesagādājot neērtības iedzīvotājiem;
  2. Augstā precizitāte, nenozīmīgie spiediena zaudējumi un mērījumu noturība uz drošās konstrukcijas rēķina;
  3. Manipulāciju un ierīces demontāžas reģistrēšana – kļūdu kodu paziņošana (norādot datumus);
  4. Atpakaļ plūsmas reģistrēšana;
  5. Noturība pret ārējo radioviļņu iedarbību – ūdens skaitītāji nepieņem signālus, bet vien nodod informāciju – nav iespējams attālā dzēst kļūdas ar radioviļņu palīdzību;
  6. Radiomoduļa kalpošanas laiks ir 10 gadi pēc pirmās pārbaudes var nomainīt tikai ūdens skaitītāju, kas ļauj ietaupīt izmaksas, kas ir saistītas ar jaunā ūdens skaitītāja iegādi uz 50 %;
  7. Nelielie ūdens skaitītāja izmēri – var viegli adaptēt telpās.
  8. Rādījumi tiek saglabāti uz mēneša 15.datumu un pēdējo datumu par visu pēdējo gadu;
  9. Vācijas ražošanas un montāžas kvalitāte.